Dönem Sonu Sosyal Etkinlik; ''KERMES''

Tüm sınıflarının katıldığı ''Kermes'' etkinliğinde hazırlanan ürünler MEHMETÇİK VAKFI na bağışlanmak üzere satışa sunuldu.

   Mili Eğitim Bakanlığı tarafından 2023 – 2024 eğitim öğretim yılı birinci döneminin son haftasında tüm kademelerde uygulanmak üzere öğrencilerin zihinsel, sosyal, duygusal, fiziksel ve ahlaki açıdan çok yönlü gelişimini esas alan bir yaklaşımla "Dönem Sonu Sosyal Etkinlikler Faaliyet Planı" hazırlanmıştır.

   Bu kapsamda;  Özel Necip Fazıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi olarak  bakanlığımızın belirlemiş olduğu faaliyet çerçevesinde birçok faaliyet yapıldı. Bu faaliyetlerden okulumuz koridorunda yapılan Kermes ilgi odağı oldu. Tüm sınıflarının katıldığı etkinlikte hazırlanan ürünler MEHMETÇİK VAKFI na bağışlanmak üzere satışa sunuldu.

      12/A öğrencisi Mehmet Emin Gözügüler Kermes için şunları ifade etti:” MEHMETÇİK VAKFI na bağış yapmak için annelerimizin hazırladığı yemekleri, pasta ve börekleri sattık. Katılım yoğundu. Bizim için paylaşım duygusunun arttığı bir etkinlik oldu.”

   Müdürümüz Veli Sevmez emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür etti.


       15-18 Ocak Etkinlik Haftası kapsamında  Özel Necip Fazıl Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  kermes etkinliği gelirinin Mehmetçik Vakfına Bağış makbuzu;